Toplantılar & Davetler

25 kişiden 650 kişiye kadar fuar, kongre,seminer, şirket toplantıları ve tüm özel organizasyonlarınızda her türlü teknik donanıma sahip çok maksatlı 8 adet toplantı salonlarımız hizmetinizdedir.

Toplantı SalonlarıAlan(M2)Kokteyl D.Banket D.Tiyatro D.Sınıf D.U MasaT Masa
OLD TOWN EXPO1215800
TOPKAPI GRAND B. S.675500500650160140200
BALL485500400500140140120
AKGÜN250200200250906085
BELGRADKAPI55202025151515
EDİRNEKAPI7660202020
SURİÇİ1508070100354050
MAXINE2151208080363045
HAVUZ250200
HAVUZ +AKGUN450400
Toplantı SalonlarıYükseklikDerinlikGenişlikAlan(M2)
OLD TOWN EXPO3.50 m45 m27.00 m1215
TOPKAPI GRAND BALO SALONU3.5 m25 m27 m675
BALL3 m28.80 m17.00 m484
AKGÜN3 m16.70 m13.45 m250
MAXINE3 m13.75 m15.60 m215
BELGRADKAPI2.50 m6.60 m8.85 m55
EDİRNEKAPI2.50 m8.30 m9.15 m75
SURİÇİ2.85 m20 m7.5 m150
HAVUZ1.45-2.25 m8.00 m15.00 m